افراد زیادی این سوال را از خودشان می‌پرسند:

چرا باید وب سایت داشته باشیم؟

اکنون در سال 2020 هستیم یعنی 26 سال قبل اینترنت بین مردم شکل گرفت، و تا الان رشد بسیار بالای پیدا کرده است. آمارهای جستجوی در گوگل توسط کاربران در ایران به بالای 90% می‌رسد، این آمار هیچ جای تعجبی نیست به دلیل اینکه وب سایت و فضای اینترنت پیشرفت عظیم در راه دارد.

میلیون‌ها وب سایت و دامنه ثبت شده است و 90 درصد وب سایت ها در حال فعالیت می‌باشند. شرکت طراحی سایت در اصفهان در این زمینه بسیار قدرتمند فعالیت می کند بنابراین فضای رقابت راه اندازی وب سایت جدید و بهینه سازی سایت در گوگل یا سئو سایت همچنان در حال انجام می‌ باشد در این دنیای عظیم وب و فروش فوق العاده داشته است.

تحقیقات انجام شده بررسی ها در کشور کانادا میزان استفاده از اینترنت 36 ساعت از کل ماه در جستجو در اینترنت و فضای مجازی می باشند.

مزایای داشتن وب سایت در ایران

جالب است بدانید در ایران این اعداد و رقام بسیار بالا می باشد حضور کاربران در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی روزانه 5 تا 9 ساعت تخمین زده شده است پس هنوز هم طراحی سایت در اصفهان برای مشاغل کوچک و بزرگ راحت و سریع تر به درآمد می رسد.

در ایران بیش از 40 میلیون کاربر در اینترنت گشت و گذار می کنند پس طراحی سایت در اصفهان برای مشاغل یک فرصت طلایی محسوب می شود و پتانسیل بسیار بالا برای بازاریابی و جذب مشتریان سرتاسر ایران را دارد. با توجه به پیشرفت روزانه وب سایت بزرگترین و قوی ترین ابزار بازاریابی برای فروش بالا داشتن یک سایت حرفه می باشد البته بهینه سازی سایت و سئو سایت در کنار طراحی سایت بسیار حایز اهمیت می باشد.

خرید راحت و سریع مردم در اینترنت

دیگر کسی حاضر به گشت و گذار لباس یا هر کالای دیگر برای خرید را در بازار را ندارد با جستجوی ساده در گوگل محصول مورد نیاز خود را پیدا می‌کند و خرید خود را انجام میدهد. اکنون به این موضوع فکر کنید وب سایت شما جزء رتبه اول گوگل باشد و در وب سایت شما خرید انجام می شود بسیار لذت بخش است.

طراحی سایت فروشگاهی این امکان را به شما میدهد محصولات خود را داخل سایت فروشگاهی به فروش برسانید.

 بازاریابی دیجیتال با وب سایت

کسب و کار دیجیتال به صورت آنلاین و همیشه در دسترس بودن برای مشتریام نسل جدید کسب و کار و مشاغل است روزانه بیشتر از دیروز مورد استقبال کاربران قرار می‌گیرد همان طور که دیده اید، فروشگاه های اینترنتی بسیار زیادی در سطح اینترنت در چند سال اخیر بوجود آمده اند، مثل دیجی کالا، بامیلو و… یا حتی شاهد افزایش چشم گیر خدمات اینترنتی بوده اید، مثلا اسنپ و تبسی و…  را بعید است نشناسید.

در دنیای امروز، کسب و کار دیجیتال واقعا معنا پیدا کرده است، شاید تا چند سال پیش اگر می‌گفتیم لباس یا موبایل از اینترنت می‌خریم. یا مثلا کمتر کسی با خود فکر می‌کرد تمامی خدمات کسب و کار سنتی را بتوان در دنیای دیجیتال و کسب و کار دیجیتال یافت.

کسب و کار دیجیتال نسبت به سنتی

خیلی از افراد زمانی که برای طراحی سایت در اصفهان برای ارائه خدمات سایت حضوری صحبت می کنیم نظرشان منفی است. به این  نکته توجه کنید در کسب و کار دیجیتال شما می‌توانید با حداقل هزینه ها نتیجه های قابل قبولی بگیرید. بیایید این موضوع را با مثالی بیان کنیم. شما اگر بخواهید یک مغازه فروش لباس بزنید، چقدر باید هزینه کنید؟ ابتدا باید یک جا اجاره کنید ( در کم خرج ترین حالت اجاره کردن است )، سپس به دکوراسیون مغازه خود بپردازید، افرادی را تحت عنوان فروشنده استخدام کنید و از همه مهم تر، جنس برای مغازه خود خریداری کنید ( به مشتری حضوری نمیتوان جنسی را نشان نداد ولی به وی فروخت! ).
کسب و کار دیجیتال اما داستان  بسیار متفاوت است. شما نیازمند هزینه برای طراحی سایت هستید و سئو (که به اهمیت آن در ادامه خواهیم پرداخت). در سیستم کسب و کار دیجیتال نیازی به استخدام فروشنده، اجاره جا و این چنین خرج هایی (حداقل در ابتدا کار) ندارید. هم چنین نیازی نیست اجناس خود را کاملا در انبار داشته باشید، می‌توانید حتی محصولات را در سایت قرار دهید و پس از سفارش مشتری آن ها را خریداری کنید!

طراحی سایت

چرا باید وب سایت داشته باشیم؟ مزایای طراحی سایت
0 سپتامبر 2020 0
چرا باید وب سایت داشته باشیم؟ مزایای طراحی سایت
0 سپتامبر 2020 0