طراحی سایت | نکات طلایی وب سایت شرکتی

در عصر جدید ارتباطات و اطلاعات راه اندازی کسب و کار مجازی و طراحی سایت شرکتی کار سختی نمی باشد.

شرکت های کوچک و بزرگ برای ارائه خدمات به مشتریان نزدیک و دور برای معرفی کار خود اقدام به طراحی سایت شرکتی می کنند، در همین جهت با گسترش کسب و کار خود در فضای مجازی توسط وب سایت به راحتی می توانند در شهرهای دیگر برای گرفتن پروژه یا خدمات دیگر انجام دهند. اهمیت راه اندازی سایت شرکتی بسیار بالا می باشد در همین جهت آژانس مهندسی تیم موج دیجیتال در این مقاله به نکات طراحی سایت شرکتی می پردازد.

طراحی سایت شرکتی مانند هر برند یا فروشگاهی مانند داشتن یک دفتر کار یا مغازه عمل می کند اما با این تفاوت که مکان سایت شرکتی در اینترنت می باشد.

اهمیت داشتن وب سایت شرکتی

کاربران و مشتریان در سراسر دنیا بیشترین جستجوی که انجام می‌دهند در گوگل و فضاهای مجازی و شبکه‌های اجتماعی می‌باشد. و شاید به دنبال یک محصول و یا خدمات یک شرکت می‌گردند. حال اگر فرض کنید وب سایت شرکت شما در رتبه اول گوگل باشد امکان سفارش برای شما بیشتر می شود. و آهسته آهسته وب سایت خود را پر بازدید می‌کنید. اگر صاحب فروشگاه و یا شرکتی هستید قطعا مطلع هستید از اهمیت داشتن وب سایت شرکتی  و می دانید که بهترین مرجع برای جستجوی محصولات گوگل می باشد به همین منظور باید اقدام به طراحی سایت کنید و خدمات و محصولات خود را در آن قرار دهید. اگر در اصفهان هستید و دنبال یک شرکت معتبر طراحی سایت در اصفهان هستید تیم موج دیجیتال خدمات طراحی سایت و طراحی فروشگاه اینترنتی را برای شما انجام می‌دهد.

مزایای راه اندازی سایت شرکتی

داشتن وب سایت برای یک شرکت و فروشگاه یکی از موارد مهم و ابزار قدرتمند بازاریابی محسوب می‌شود.

وب سایت داشتن برای هر کسب و کاری جزو امکانات بسیار عالی می باشد . اما مزایای راه اندازی سایت برای خود صاحب مشاغل امتیازات بسیار مثبتی را در پی خواهد داشت که عبارتند از:

• به صرفه بودن

طراحی سایت در اصفهان یک بازاریابی آنلاین برای کسب و کارهای سنتی و در نتیجه تبلیغات برای افراد به حساب می آید. اگر صاحبان مشاغل بخواهند با روش سنتی اقدام به تبلیغات کنند باید هزینه های بسیار بالایی را پرداخت کنند. اما با استفاده از تبلیغات مدرن یعنی طراحی سایت شرکتی می توانند مشتریان بی شماری را از اکثر نقاط کشور جذب کرده و بازدهی بسیار بالایی را داشته باشند.

برای موفقیت بیشتر در سایت خود حتما مقاله فاکتورهای موفقیت در فروشگاه اینترنتی | طراحی فروشگاه اینترنتی را مطالعه کنید.

طراحی فروشگاه اینترنتی | نکات طلایی داشتن فروشگاه اینترنتی

• در دسترس بودن 24 ساعته

دیگر مزایای راه اندازی سایت برای همه کسب و کارها مناسب است در دسترسی 24 ساعته در شبانه روز می باشد یعنی افراد بدون هیچ محدودیت زمانی و مکانی می توانند به شرکت مورد نظر دسترسی پیدا کنند.

• بروز بودن اطلاعات

برای اینکه کاربران زیادی به سایت شما مراجعه کنند شما می توانید در هر زمان که بخواهید اطلاعات خود را به روز کرده و در اختیار افرد قرار دهید تا کاربران شما هم از تغییرات مورد نظر مطلع شوند.

• انتشار مشخصات محصولات

اگر شما محصولی برای ارائه دارید و یا می خواهید خدمات خود را برای افراد توضیح دهید. با استفاده از سایت تمام مزایای محصول و خدمات خود را در اختیار افراد قرار دهید همچنین آن ها هم می توانند با دقت همه‌ی مزایای خدمات را بخوانند در نهایت اقدام به تصمیم گیری یکی از آن ها کنند. پس ارائه مشخصات محصولات یکی دیگر از مزایای راه اندازی سایت می باشد.

• برقراری ارتباط با مشتری

شما می توانید به راحتی با استفاده از دنیای طراحی سایت با مشتریان خود در ارتباط باشید و به راحتی به نظرات و پیشنهادات آن ها گوش دهید.

• سهولت یافتن برقراری ارتباط

از مزایای راه اندازی سایت می توان به قرار دادن اطلاعات تماس و آدرس به همراه نقشه در سایت اشاره کرد.

• ارائه کاتالوگ دیجیتالی

با استفاده از طراحی سایت می توان به ارائه کاتالوگ دیجیتالی پرداخت و از ارائه کاتالوگ کاغذی و صرف هزینه های بسیار بالا جلوگیری کرد.

نکات مهم در طراحی سایت شرکتی

۱- رنگ بندی جذاب:

مطالعات نشان داده است وب سایت های از رنگ‌های سبک و طرح‌های ساده استفاده می‌کنند میزان بازدهی بالای دارند و کاربران زمان بشتر در سایت می‌مانند. باید اصول استفاده از رنگ‌ها و ترکیب آن‌ها در طراحی سایت رعایت گردد.

۲- اندازه فونت بیشتر اهمیت دهید :

سایز فونت‌ها باید طبق استاندارد طراحی سایت استفاده شود. نوع فونت و اندازه استاندارد در وب سایت در متن با نوشتار مناسب میزان خوانایی، دسترسی و کاربردپذیری را در یک سایت برای کاربر بالا می‌برد.

۴- استفاده از تصاویر با کیفیت :

اولین و مهم‌ترین هدف استفاده از تصاویر در طراحی سایت، داشتن ظاهری مناسب و خوب به نظر آمدن سایت است. اما نه این که  از هر عکس قدیمی و تکراری استفاده کرده و انتظار داشته باشید کاربر سایت شما را بپسند

طراحی وب سایت شرکتی خود را به تیم مهندسی موج دیجیتال بسپارید.

طراحی سایت

طراحی سایت شرکتی
طراحی سایت | نکات طلایی وب سایت شرکتی
0 سپتامبر 2020 0
طراحی سایت شرکتی
طراحی سایت | نکات طلایی وب سایت شرکتی
0 سپتامبر 2020 0