طراحی سایت در اصفهان چیست؟

جواب این سوال خیلی ساده است. طراحی سایت در کل شکل دهی و پیاده سازی یک ساختار سایت و قالب گرافیکی  در جهت  یک سیستم یا پایگاه اینترنتی برای عرضه محصولات، خدمات مختلف و ارائه سرویس های مختلف در زمینه های فراوان می باشد. طراحی وب سایت فرایندی است متشکل از صفحات وب، تولید محتوا، طراحی گرافیکی و به کارگیری اصول سئو برای راه اندازی شعبه آنلاین کسب و کار شما .

این روزها اغلب کسب و کارها برای نجات کسب و کارشان از این شرایط اقتصادی و بهبود بهتر در کسب و کار خود  به یک فضای آنلاین نیاز دارن تا بهتر بین مردم شناخته شوند. اگر نیاز به وب سایت قدرتمند دارید که با استفاده از آن خدمات، محصول یا هر چیز دیگری را به مخاطبان خود ارائه دهید باید این نکته را در نظر داشته باشید مخاطب زیادی در موتور جستجوی گوگل سرچ می‌کنند و حضور شما در صفحه اول گوگل فروش شما را تضمین می‌کند.

پس در ابتدا تمام اصول و استانداردهای سئو سایت را رعایت کنید تا در آینده به مشکلات بزرگ برخورد نکنید.

طراح سایت چه وظیفه‌ای دارد؟

طراحان سایت برای انجام کار خود به یک فرایندی در مرحله کار نیاز دارند طراح سایت با دو قسمت تقسیم می‌شود یکی Back-end و دیگری Front-end می باشد.

مراحل راه اندازی وب سایت و ساختار اصلی بر دوش کارشناس طراحی Back-end می باشد. مهمترین قسمت یا طراحی سایت در اصفهان می‌باشد به دلیل مسئله امنیت و جلوگیری از بین رفتن اطلاعات وب سایت این قسمت باید با دقت بیشتری طراحی شود.

چه ابزار برای طراحی سایت نیاز داریم؟

برای اینکه سرعت شما در طراحی سایت در اصفهان بالا باشد شما نیاز به یک کامپیوتر خوب با سیستم عامل به روز هستید تا بتوانید تمامی نرم افزارهای که مورد نیاز یک طراح سایت می‌باشد را راه اندازی کنید و استفاده کنید. ابزار اصلی طراحی وب سایت زبان برنامه نویسی‌های گوناگون می‌باشد. برای اینکه در روند طراحی سایت به مشکلی برخورد نکند و به راحتی از چالش‌های برنامه نویسی عبور کند.

توجه داشته باشید فناوری اصلی این ابزار ثابت می‌باشد ولی عملکرد آن تغییر می‎‌کند. یک طراح سایت باید تسلط کامل به ابزار و فناوری هایی مانند HTML، CSS، PHP یا هر زبان و فناوری دیگری در ارتباط با طراحی سایت کاملا حرفه‌ای باشد.

مدل‌های طراحی سایت

– مدل طراحی سایت استاتیک

طراحی سایت استاتیک به صورت جداگانه فایل‌ها بروی سرور سیو می‌گردد و هر دفعه که این صفحه لازم باشد ، بهینه از سرور بازخوانی می شود و برای مخاطب نشان داده میشد. این نوع طراحی در سال 2014 طرفداران زیادی به خود جلب کرد ولی رفته رفته با عرضه سرورهای کم هزینه و افزایش فناوری امنیت سرور طراحی سایت داینامیک یا پویا جای این سبک طراحی سایت را گرفت.

– مدل طراحی سایت داینامیک

طراحی صفحات داینامیک به گونه سایت پیاده سازی می‌شود که خود صفحه در جای خود قرار دارد، اما محتوای آن تغییر می کند. این نوع برنامه نویسی یا اسکریپت وب سایت سمت سرور می‌باشد که وظیفه خواندن کدها سمت سرور را به وجود می آورد. در واقع محتوای چنین صفحاتی با توجه به جستجوی کاربر، ایجاد می‌شوند. این یعنی محتوای صفحه به خودی خود بر سرور موجود نیست و با دعوت این گونه محتوایی از یک صفحه سایت داینامیک، این صفحه بر سرور به وجود می اید و برای کلاینت ارسال می گردد.
در طراحی سایت داینامیک، صفحات اصولا محتوای لازم خود را از یک دیتابیس در Back-end استفاده می کنند . زمانی که صفحات داینامیک وب سایت برای نخستین بار گسترش می یابند . گسترش نخستین صفحات داینامیک وب به طور مستقیم در زبان‌هایی مانند PHP، Perl یا ASP انجام می شود.

تیم آژانس مهندسی موج دیجیتال برای شما چه کاری انجام میدهد؟

تیم موج دیجیتال با چند سال سابقه در زمینه طراحی سایت در اصفهان، سئو سایت، طراحی فروشگاه اینترنتی و طراحی اپلیکیشن تحت وب و اینستاگرام و… در حال فعالیت می‌باشد.

 

طراحی سایت, طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت در اصفهان
طراحی سایت در اصفهان | طراحی فروشگاه اینترنتی
0 اکتبر 2020 0
طراحی سایت در اصفهان
طراحی سایت در اصفهان | طراحی فروشگاه اینترنتی
0 اکتبر 2020 0